Mario Puzo

Mario Gianluigi Puzo

8,6
1 674 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Mario Puzo

Książki Mario Puzo są super !! bardzo przyjemnie się je czyta. Pierwszą książką jaką przeczytałem ogólnie i jego był Ojciec Chrzestny. Kolejną był tytuł Głupcy umierają, a następną Czwarty K. Jest super !!

danny_ocean

Witam, czytal moze ktos Mario Puzo "Omerta", o czym to mniej wiecej jest? Warto to przeczytac?

danny_ocean

Uważam, że warto przeczytać. Czytałem kilka jego powieści i były świetne. Więc uważam, że warto !

danny_ocean

wszystkie powieści Mario Puzo są warte polecenia!!
ach i miałam dokładnie taką samą kolejność podczas odkrywania tego autora :)

kasiulka_86

zdecydowana wiekszosc zaczynala od Ojca Chrzestnego. Moja kolejna byla Mroczna Arena (jego pierwsza ksiazka) i bez porownania, czesto nudzila, rozczarowala mnie. Potem bylo 6 Grobow Do Monachium juz troche lepiej i ciekawe pomyslu, wydarzenia. No a teraz Glupcy Umieraja i jak narazie - rewelacja.

kasiulka_86

Ja też zacząłem od Ojca Chrzestnego, później jednak przeczytałem Sycylijczyka. Następnie sięgnąłem po Rodzinę Borgiów, później po Dziesiątą Aleję teraz zaczynam Głupcy Umierają.

waldeck

zasadniczo przeczytałam wszystkie, do każdej na pewno warto zajrzeć, choć jak to zazwyczaj bywa, niektóre są ciekawsze, inne mniej. a niektóre doceniłam dopiero po kolejnym przeczytaniu. tak więc bierzcie i czytajcie :D czas nie będzie zmarnowany :D

danny_ocean

To wszystko prawda.A zdziwiłem się ostatnio,czytając jego biografie była wzmianka o tym Supermanie;] Z jednej strony Ojciec Chrzestny a z drugiej taki Superman;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones